Альфа-Банк Україна запропонував безкоштовну доставку кур'єром кобрендових карток Wargaming


Альфа-Банк Україна запропонував безкоштовну доставку кур'єром кобрендових карток Wargaming

Альфа-Банк знову підготував гарну новину для геймерів: відтепер вони можуть скористатися кур’єрською службою доставки при оформленні кобрендової картки Альфа-Банк і Wargaming: World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships.

Послуга надається по всій Україні безкоштовно. Термін доставки становить до 5 днів з моменту виготовлення картки та інформування про це її власника.

Як тільки картка буде готова, кур’єр зателефонує замовнику і домовиться про зручний місце і час доставки. Для отримання картки потрібно пред’явити оригінал паспорта та ідентифікаційного коду.

«Прихильники онлайн-ігор – це особлива категорія клієнтів: вони хочуть якомога ефективніше розпоряджатися часом і отримувати максимальну кількість банківського сервісу онлайн, без прив’язки до відділення. Прислухаючись до їхніх потреб, ми реалізували безкоштовну доставку карт кур’єром, – коментує Олексій Пузняк, віце-президент, в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна.Кобрендові картки Альфа-Банку і Wargaming стають ще ближчими до наших клієнтів».

Нагадаємо, з 1 грудня 2016 Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming почав випуск трьох видів банківських карток для любителів танкових і морських битв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships. Картки випускаються на базі World MasterCard PayPass безкоштовно, а їх річне обслуговування коштує 200 грн.

Додаткова інформація контакт-центр Альфа-Банку 0 800 50 35 30 (безкоштовно з моб. по Україні).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua