Малим фермерам допоможуть зайти в роздріб


Малим фермерам допоможуть зайти в роздріб

Малим і середнім фермерам допоможуть представляти свою продукцію в роздрібній мережі, — повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Як поінформували в міністерстві, сприяння фермерам буде відбуватися в рамках програми, розробленої одним з великих мережевих гіпермаркетів.

«Підтримка малого та середнього виробника в Україні є пріоритетом для Мінагрополітики сьогодні. В рамках проекту головну перевагу будуть мати саме невеликі українські фермерські господарства, які виробляють якісні продукти, у тому числі перероблені і готові для продажу в супермаркеті. Безумовно, це стане перспективним шляхом виходу малого та середнього виробника на мережі супермаркетів, а це — стабільний канал збуту продукції для агробізнесу, а значить — стабільна виручка і прибуток», — цитує заступника голови Мінагрополітики Ольгу Трофимцеву прес-служба міністерства.

Як поінформували у відомстві, старт програми «Фермерські товари» запланований на жовтень 2017 року з пілотного проекту в Київській області. Головна мета «пілота» – відкриття нової торгової точки, де буде реалізовуватися якісна і свіжа продукція, товари українськими малими і середніми фермерами з регіону.

За даними міністерства, серед головних критеріїв відбору виробників-учасників проекту є, наприклад, виробництво продукції без ГМО та використання гормонів росту. Також тварини повинні утримуватися в максимально природних умовах, а виробники суворо дотримуватися санітарних норм. Представники проекту особисто перевірятимуть всі умови та якість виробництва на фермерських господарствах.

До груп продуктів, закупівлею яких зацікавлена мережа гіпермаректів, що бере участь в проекті, належать, наприклад: свіже м’ясо, курятина, ковбасні вироби, молоко і кисломолочні продукти, сир, яйця, масло, мед, кондитерські вироби, а також джеми і варення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Мінагрополітики
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua