ЄС хоче від Лондона до €100 млрд за Brexit - ЗМІ


ЄС хоче від Лондона до €100 млрд за Brexit - ЗМІ

Євросоюз зажадав від Великобританії виплатити до €100 млрд в рамках переговорів по Brexit (виходу Великобританії зі спільноти) згідно з новими жорсткими вимогами Франції та Німеччини.

«Після прямих запитів декількох держав-членів учасники переговорів з боку ЄС переглянули свої початкові розрахунки, щоб максимізувати грошові зобов’язання, які має покрити Великобританія, включаючи плату за адміністрування ЄС в 2019 і 2020 рр.», – зазначає видання Financial Times.

Хоча в найближчі десятиліття виплати Великої Британії будуть нижче €100 млрд, більш жорсткий підхід до невиконаних зобов’язань Великобританії значно збільшує суму виплат в розмірі €60 млрд, згадану раніше головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.

Коментуючи це повідомлення, британський міністр з питань виходу Великобританії з ЄС Девід Девіс в інтерв’ю телеканалу ITV зазначив, що Лондон «не стане виплачувати Євросоюзу €100 млрд». «Те, що ми повинні зробити, так це докладно обговорити, які права і обов’язки», – додав Девіс.

Нагадаємо, 29 березня прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей ввела в дію статтю 50 Лісабонського договору про ЄС, яка дала офіційний старт переговорному процесу про Brexit між Лондоном і Брюсселем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування