Євросоюз перезавантажить Шенген через півроку


Євросоюз перезавантажить Шенген через півроку

Європейська комісія рекомендує деяким європейським країнам продовжити контроль на внутрішніх кордонах членів Євросоюзу, який був введений у зв’язку з міграційною кризою, одночасно протягом наступних півроку Шенген має повернутися до повного функціонування, — сказано в повідомленні Єврокомісії.

Як вказано в прес-релізі ЄК, зафіксована стабілізація ситуації на кордонах, тому рекомендовано поетапно скасовувати внутрішні перевірки.

«На сьогоднішній день Комісія рекомендує Австрії, Німеччині, Данії, Швеції і Норвегії поетапно скасувати тимчасові заходи контролю, які діють сьогодні на деяких внутрішніх кордонах, протягом наступних шести місяців», — йдеться в тексті повідомлення Єврокомісії.

У ЄК пояснюють, що протягом наступних 6 місяців контроль має здійснюватися лише за крайніх обставин.

«Завдяки нашим спільним зусиллям внутрішні кордони ЄС стали сильнішими і безпечнішими. Це означає, що через півроку ми повинні повернутися до повного функціонування Шенгенської зони без внутрішнього прикордонного контролю», — прокоментував плани щодо поетапного скасування прикордонного контролю перший віце-президент ЄК Франс Тіммерманс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування