Fitch підтвердив рейтинг України В-


Fitch підтвердив рейтинг України В-

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті на рівні В-.

Про це йдеться в повідомленні рейтингового агентства.

У відповідності зі шкалою Fitch, рейтинги групи “В” означають наявність певних кредитних ризиків при обмеженому запасі міцності.

“В рейтингах України спостерігається слабка ліквідність, високе боргове навантаження і структурні недоліки, пов’язані зі слабким банківським сектором, інституційними обмеженнями, геополітичними та політичними ризиками”, – йдеться в повідомленні.

Агентство зазначає, що міжнародні резерви Національного банку збільшилися до 16,7 млрд доларів після перерахування траншів від Міжнародного валютного фонду (1 млрд доларів) і Єврокомісії (макрофінансова допомога від ЄС на 600 млн євро).

Fitch вважає, що до кінця 2017 року міжнародні запаси можуть збільшитися до 18,1 млрд доларів.

“Продовження програми МВФ є позитивним для кредитного профілю України, позаяк він підтримує зовнішнє фінансування, підтримує довіру і забезпечує імпульс реформ. Однак подальші виплати від МВФ та інших міжнародних партнерів залежатимуть від прогресу в реалізації програми структурних реформ… Ключові показники реформ включають пенсійну реформу, впровадження ринку землі, приватизацію і прогрес у боротьбі з корупцією”, – резюмує агентство.

У листопаді 2016 Fitch підвищив довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в національній валюті з CCC до В-.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування