Канадський банк ATB Financial бере на роботу роботів-гуманоїдів


Канадський банк ATB Financial бере на роботу роботів-гуманоїдів

Найбільша фінансово-кредитна установа в канадській провінції Альберта ATB бере участь у тестуванні 48-дюймового (близько 122 см) робота-гуманоїда, що зветься Pepper, розробка міжнародної групи SoftBank Robotics вартістю $20 тис.

Вперше в Канаді клієнти двох філій ATB, починаючи з травня зможуть взаємодіяти з роботом Pepper за допомогою голосового спілкування і роботи з сенсорним планшетом.

Pepper вміє говорити, жестикулювати і пересувається за допомогою коліс. Робот може ділитися інформацією про продукти і послуги банку, влаштовує вікторини з фінансової грамотності серед клієнтів, або навіть навчить танцювати разом з ним.

Pepper вже допомагає клієнтам у флагманському токійському філіалі японського банківського холдингу Mizuho, а також приймає замовлення і платежі в деяких ресторанах Pizza Hut Asia завдяки додатку, створеному командою MasterCard Labs в Сінгапурі.

Також кілька великих роздрібних торговельних підприємств в Японії і Європі користуються роботизованим помічником для обслуговування покупців.

Нещодавно американське представництво розробника SoftBank Robotics America провело перші дві пілотні програми в США з роботом Pepper, першу з Westfield Corp. у двох торгових центрах Bay Area під час насиченого курортного сезону, а другу – з міжнародним ресторатором HMSHost в міжнародному аеропорту Окленда.

Між тим роботи активно впроваджуються і в банківське життя, австралійський банк Commonwealth Bank of Australia взяв собі в помічники іншу розробку, робота-гуманоїда від компанії PAL Robotics.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування