Пенсійний вік в Україні поки що не будуть підвищувати - заступник міністра


Пенсійний вік в Україні поки що не будуть підвищувати - заступник міністра

Пенсійний вік в Україні поки що підніматися не буде, стверджує заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

“На сьогодні пенсійний вік ми не чіпаємо, це питання у нас відкладається… Зараз багато інших проблем – сконцентруємося на них … Можна говорити, що нам треба буде це питання вирішувати, але на сьогодні немає ні умов, ні будь-яких варіантів для збільшення… І тому ми йдемо іншим шляхом”, – сказав М.Шамбір.

За словами М.Шамбора, пенсійна реформа передбачає “єдині правила і один закон” про призначення пенсій громадянам України.

“Питання полягає в тому, щоб кардинально змінити систему і взагалі прибрати таке поняття, як осучаснення пенсії. Ми пропонуємо однакові показники, які будуть застосовуватися до всіх пенсіонерів: і для нових, і для старих, і щорічно ці пенсії будуть індексуватися відповідно до єдиних правил”,- зазначив заступник міністра.

За його словами, сьогодні за наявної системи нарахування пенсій “людина не може прорахувати і спрогнозувати практично нічого”, а з проведенням пенсійної реформи процес нарахування пенсії стане прозорим.

“Система, яку ми пропонуємо, допоможе людині самій відстежувати, як і скільки їй нараховують пенсії… Це одна з кардинальних змін, яка відбудеться”, – зазначив М.Шамбір.

За його словами, після того, як буде прийнято закон про пенсійну реформу, почнеться робота з розробки накопичувальної пенсійної системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування