Реформі митниці та податкової не стане на заваді опір системи – Гройсман


Реформі митниці та податкової не стане на заваді опір системи – Гройсман

Уряд буде і далі реформувати роботу митної і податкової систем, незважаючи на створюваний опір.

Про це написав у своєму Twitter прес-секретар прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Володимир Столярчук з посиланням на заяву глави Кабміну в ході зустрічі з американськими бізнесменами.

“Реформу податкової і митної системи буде продовжено, незважаючи на опір і проблеми, які нам створюють”, – наводяться в повідомленні слова Гройсмана. Прем’єр-міністр також підкреслив, що в Україні почалася судова реформа, мета якої – зробити суд найавторитетнішою гілкою влади.

Як повідомлялося, у березні Кабінет міністрів України затвердив концепцію реформування системи органів, що реалізують державну податкову і митну політику. Державна фіскальна служба, що об’єднує податкову і митну служби, а також податкову міліцію, була сформована на базі Міністерства доходів і зборів, ліквідованого в березні 2014 року з приходом уряду Арсенія Яценюка.

За словами Гройсмана, ДФС була і залишається чемпіоном за кількістю скарг з боку бізнесу на роботу органів влади в Україні. У зв’язку з цим реформа ДФС є одним з пріоритетів роботи уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua