У Києві спростили доступ до "теплих кредитів"


У Києві спростили доступ до "теплих кредитів"

Сьогодні на пленарному засіданні міської ради депутати внесли зміни до Положення про конкурс проектів щодо реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках (ЖБК).

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Якщо ОСББ і ЖБК здійснювали роботи з енергоефективності в попередні роки, в тому числі, придбали матеріали та обладнання, які були фактично використані або використовуються для реалізації енергоефективних заходів, то в цьому році вони можуть врахувати ці витрати для участі у конкурсі на отримання гранту.

“Рішення передбачає зміни до положення про конкурс, з внесенням доповнень в пункти, якими визначаються документи, якими ОСББ і ЖБК підтверджують забезпечення оплати власної частки 30%. Ми додаємо видаткові накладні або акти виконаних робіт, які підтверджують факт придбання матеріалів або обладнання. Тобто це фактично той внесок, який вони зробили за свій рахунок. І ще раз підкреслюю – це за минулий і позаминулий роки”, – зазначив депутат Київради Вадим Ноздря (фракція “Об’єднання “Самопоміч”).

Прийняття рішення, на думку депутатів, буде сприяти зацікавленості в участі у конкурсі проектів з реалізації енергоефективних заходів ОСББ і ЖБК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Києві спростили доступ до "теплих кредитів"» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua