Венесуела знову продовжила обіг купюри, яку планували вилучити


Венесуела знову продовжила обіг купюри, яку планували вилучити

Обіг купюри в 100 боліварів, що вилучається з обігу з грудня минулого року, вже вшосте продовжено у Венесуелі.

«Президент Ніколас Мадуро прийняв рішення продовжити законний білетів квитків по 100 боліварів до 20 травня 2017 року», — написав у своєму мікроблозі на Twitter віце-президент країни Тарек Ель-Аіссамі.

В середині грудня 2016 року Мадуро оголосив про припинення обігу протягом 72 годин купюри в 100 боліварів, вартість якої на чорному ринку дорівнювала тоді всього приблизно 2,5 цента США. Однак потім обіг банкноти було продовжено до 2 січня, потім до 20 січня, 20 лютого, 20 березня і 20 квітня.

Раніше ЦБ Венесуели оголосив про випуск шести нових купюр номіналом від 500 до 20 тис. боліварів, які поступово вводяться в обіг. Рішення про вилучення купюри в 100 боліварів мотивувалося владою протидією міжнародній фінансовій мафії, яка, за словами міністра внутрішніх справ Венесуели Нестора Ревероля, за наказом США виводила венесуельські гроші з території країни.

Влада Венесуели відмовляється визнавати об’єктивним падіння курсу національної валюти, звинувачуючи в цьому праві сили, які нібито атакують її за допомогою мафії за вказівкою з Вашингтона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Венесуела знову продовжила обіг купюри, яку планували вилучити» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua