Гройсман розповів, коли в Україні може бути економічний прорив


Гройсман розповів, коли в Україні може бути економічний прорив

Наступні роки – 2017-2020 можуть стати роками економічного прориву для України, часом економічного зростання, яке відчують українські громадяни.

Про це сказав в ефірі телеканалу «24 канал» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми втримали ситуацію, ми вистояли в складних умовах і вийшли на економічне зростання. Ми підняли вдвічі мінімальну зарплату, підняли зарплату вчителям і лікарям, розпочали масштабні дорожні роботи, визначили пріоритети. Наступний етап – пенсійна реформа. Ми також запустили програму закупівлі ліків, зменшуємо залежність від вугілля, перейшли до зростання видобутку газу. Ми отримуємо ріст, а це – стабільна валюта, якісні доходи, помірне безробіття. Це позначиться на настроях людей», – сказав Гройсман.

Говорячи про пенсійну реформу, Володимир Гройсман нагадав, що завдання пенсійної реформи – зменшення дефіциту бюджету Пенсійного фонду і встановлення справедливого пенсійного забезпечення. Причому ці позиції, за словами Глави Уряду, сходяться з баченням ключового кредитора країни – Міжнародного валютного фонду. «Наразі виходимо на спільні рішення. Причому це рішення, які дозволять підняти пенсії громадянам», – сказав Гройсман.

Він підкреслив, що 2017-2020 роки можуть стати роками прориву для України.

«Вони можуть стати роками прориву для України, якщо приймати не популістичні, а якісні й професійні рішення», – сказав Прем’єр-міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua