Що відлякує європейських туристів в Україні


Що відлякує європейських туристів в Україні

Незважаючи на те, що громадяни ЄС з 2005 року можуть подорожувати в нашу країну без віз, Україна так і не стала для них туристичною Меккою.

У рейтингу туристичної конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму наша країна в цьому році опинилася на 88-му місці з 136 країн.

Перше, що відлякує від України – жахливі дороги і кордон. За словами іноземців, якщо туристичні «фішки» залишають гарне враження, то процедура перетину кордону і жахливе стан доріг – ні.

«Україні варто піклуватися про організації групових турів, тому що індивідуальний турист на власному авто навряд чи захоче подорожувати по вашій країні через жахливий стан дорожнього полотна», – резюмує менеджер туристичного інфоцентру в місті Ньїредьгаза (Угорщина) Оніко Тотар.

Крім того, в Україні відсутній маркетинг місцевих визначних пам’яток. «Не видно ефективного маркетингу для популяризації України в ЄС. Назвіть будь-яку столицю Європи – і ми відразу скажемо, який асоціативний ряд виникає з точки зору туристичних визначних пам’яток. А про Київ я поки нічого не можу сказати чи згадати», – констатує Богларко Ілошвой, інформаційний співробітник турінфоцентру.

Іноземці констатують, на Закарпатті, автентичної складової туризму більше, ніж в Угорщині та інших країнах Європи, але всі ці принади не представлені належним чином міжнародній туристичній спільноті.

Жителі Європи радять, для інформаційної кампанії з метою залучення європейського туриста в Україну потрібні не білборди чи буклети, не телепередачі або статті у ЗМІ, а активне просування в сучасних засобах комунікації, перш за все, в інтернеті, в соцмережах.

Серед негативного іноземці також відзначають відсутність нормальних туалетів, а також те, що в кафе часто відмовляють у проханні відвідати вбиральню просто так – без замовлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Що відлякує європейських туристів в Україні» на Finance.ua - 4.2
В Контексті Finance.ua