"Народ дратуємо": Жириновський запропонував відмовитися від декларування депутатських доходів у РФ


"Народ дратуємо": Жириновський запропонував відмовитися від декларування депутатських доходів у РФ

Одіозний глава російської ЛДПР Володимир Жириновський закликав відмовитися від обов’язкового для парламентаріїв декларування доходів і майна.

“Ось ці всі декларації, навіщо ми це робимо? Народ дратуємо. (…) Навіщо зайвий раз народу створювати таке враження, що є мультимільйонери, мільярдери? Це взагалі нічого не дає”, — сказав Жириновський, виступаючи після звіту російського уряду.

Лідер ЛДПР також заявив, що і заарештувати тих, “кого треба”, можна і без опублікування декларації: “Ви прекрасно знаєте, хто краде і у кого які гроші. Ви знаєте, кого треба заарештовувати, арештовуйте без декларацій”. Видання зазначає, що Жириновський зайняв перше місце за розміром доходів за 2016 рік серед керівників думських фракцій — він заробив понад 79 мільйонів рублів. За підсумками 2015-го депутат задекларував дохід в 5,3 мільйона рублів. У 2013 році він не вказав у декларації доходи дружини, виправдавши це тим, що у них “церковний” шлюб, що не передбачає документів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Народ дратуємо": Жириновський запропонував відмовитися від декларування депутатських доходів у РФ» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua