У центрі Києва створять "велике пішохідне кільце"


У центрі Києва створять "велике пішохідне кільце"

У 2018 році в Києві планують створити велике пішохідне кільце від Андріївського узвозу до Володимирської гірки.

“Ми плануємо створити велике пішохідне кільце: Андріївський узвіз – Контрактова площа – вул. Сагайдачного П. – Поштова площа – пішохідна алея – сходи Магдебурзького права – пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз – Володимирська гірка. Частина цього маршруту вже створена”, – повідомив глава Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

Як зазначається, для реалізації ідеї потрібно біля Дніпра провести реорганізацію дорожнього руху, що дозволить уникнути пробок.

“Потрібно зробити безсвітлотофорний виїзд з Володимирського узвозу на вулицю Набережно-Хрещатицьку, до кінця доопрацювати розв’язку на перетині Набережно-Хрещатицької і Верхнього та Нижнього Валу з їх реконструкцією”, – додав глава департаменту.

Також на деяких вулицях Подолу створять велодоріжки. Проект також передбачає велопарковки і прокат велосипедів.

“Ми плануємо це зробити за 9-10 місяців після здачі проекту. Песимістичний план – три роки. Тут вже все буде залежати від міста, як воно буде фінансувати реалізацію проекту”, – резюмував він.

Нагадаємо, на початку травня планують завершити реконструкцію наземної частини Поштової площі. Зокрема, буде розширена прогулянкова зона від Володимирського узвозу до набережної Дніпра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «У центрі Києва створять "велике пішохідне кільце"» на Finance.ua - 3.4
В Контексті Finance.ua