Сільгосптехнологія розумного вкладення коштів


Настала весна, і аграрії країни вже взялися за проведення весняно-польових робіт. Але фінансових коштів, як правило, на все не вистачає. Ось і доводиться обирати, на чому можна заощадити, а що в будь-якому разі окупиться і принесе прибуток. Адже отримання прибутку є метою будь-якого бізнесу, в т. ч. і сільськогосподарського. Тож як найкраще забезпечити рентабельність вирощування продукції?

Відповідь на це питання напрошується сама по собі: створити таку технологію вирощування культур, яка завжди дає надбавку якості та кількості врожаю, одночасно забезпечуючи чистий фінансовий прибуток. А така технологія вже існує та успішно застосовується практично на всіх культурах і в усіх областях України.

В основу технології закладене застосування високоефективних стимуляторів росту рослин серії ВИМПЕЛ® і мікродобрив серії ОРАКУЛ®. При цьому вони органічно інтегруються в будь-яку технологію вирощування, яка вже існує в господарстві, оскільки препарати добре сумісні із засобами захисту рослин, біопрепаратами та іншими добривами. Це також дозволяє уникнути додаткових витрат на внесення.

Що ж стосується економічної доцільності, для прикладу можемо розглянути дані, отримані минулого року в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН на озимій пшениці.

До того ж, варто зазначити, що отриманий прибуток багаторазово перевищує вартість препаратів.

Ці надбавки з року в рік підтверджуються і в результаті промислового використання препаратів. Один із прикладів ефекту від застосування препаратів на фото нижче.

Дана технологія дуже гнучка, і кожен може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, виходячи зі своїх можливостей і переліку вирощуваних культур. Проте результат буде залишатися завжди незмінним – багаторазова окупність вкладених коштів, що забезпечує фінансовий прибуток, а отже й добробут сільгоспвиробника.

Детальніше з інформацією щодо характеристик і застосування продукції групи компаній ДОЛИНА, виробника стимуляторів серії ВИМПЕЛ® і мікродобрив серії ОРАКУЛ®, можна ознайомитися на сайті компанії:www.dolina.ua

Петро Коротецький, агроном консультант групи компаній «ДОЛИНА».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:ДОЛИНА-ЦЕНТР
Рейтинг популярності матеріалу «Сільгосптехнологія розумного вкладення коштів» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua