Суд відмовив у скасуванні арешту нерухомості колишнього власника банку "Михайлівський"


Суд відмовив у скасуванні арешту нерухомості колишнього власника банку "Михайлівський"

Голосіївський районний суд Києва 6 березня відмовив у скасуванні арешту нерухомості колишнього власника банку “Михайлівський” Віктора Поліщука.

Про це свідчать матеріали суду.

6 березня суд відмовив ТОВ “Техенерготрейд” (кінцевий бенефіціар – Віктор Поліщук) у скасуванні арешту нерухомості, що належить компанії.

Арешт був накладений 9 грудня 2016 року на ряд об’єктів нерухомості: склади загальною площею 93,51 тис. кв. м; приміщення холодильного комплексу площею 65,45 тис. кв. м в селі Квітневе Броварського району Київської області; нежитлові приміщення і магазини площею 14 тис. кв. м в Броварах, Одесі, Черкасах, Славутичі та Севастополі.

Крім того, судовою ухвалою було накладено арешт на земельні ділянки загальною площею понад 33 га в Київській області, понад 25 га в Ялті, а також свердловину.

У постанові суду констатується, що ТОВ “Техенерготрейд” пов’язане з ТОВ “Екосіпан” (було власником банку “Михайлівський”).

Необхідність арешту об’єктів нерухомого майна прокуратура мотивувала необхідністю недопущення їх відчуження та можливою конфіскацією.

Як повідомлялося, в січні суд повторно заарештував колишнього голову правління “Михайлівського” Дорошенка і призначив заставу 160 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Михайлівський
В Контексті Finance.ua