У Києві з’явиться новий вид транспорту


У Києві з’явиться новий вид транспорту

Через два-три роки в Києві може з’явитися новий вид транспорту — метробус. Нова система швидкісного громадського транспорту Bus Rapid Transit (BRT) з’єднає віддалені райони столиці з центром та між собою. Наприклад, Троєщину і Дарницю із Севастопольською площею та центром. Експерти-урбаністи підтримують цю ідею частково.

Метробус являє собою рухомий склад, схожий на тролейбус або автобус, але з набагато більшою пасажиромісткістю, який рухається по окремо огородженій смузі дороги. «Якщо середня швидкість автомобілів у завантаженому міському трафіку становить 23 км/год, то метробус буде їхати зі швидкістю 35 км/год. До того ж, за рахунок окремої смуги, він не заважатиме автомобілістам і створюватиме пробки. У травні наші фахівці завершать техніко-економічне обґрунтування проекту. Ми розраховуємо за два-три роки запустити перший маршрут», — розповів заступник глави КМДА Ілля Сагайдак.

За словами чиновників, Світовий банк готовий профінансувати проект. В першу чергу в планах вирішити найгострішу транспортну проблему в столиці — сполучення між лівим і правим берегами. У зв’язку з цим першочерговим перспективним коридором є маршрут від Троєщини через міст Бандери, вулицю Теліги, Шулявський шляхопровід, проспект Чоколівський — до Севастопольської площі. Довжина лінії складе 22,38 км, метробус на цьому маршруті зможе перевозити близько 141 тис. пасажирів на день.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Києві з’явиться новий вид транспорту» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua