Кабмін допрацює закон про авто на іноземній реєстрації


Кабмін допрацює закон про авто на іноземній реєстрації

В середу Кабмін проведе засідання робочої групи за участю представників митниці, податкової, уряду для доопрацювання законопроекту про авто на іноземній реєстрації. Про це повідомив народний депутат (позафракційний) Юрій Дерев’янко.

«Наступної середи відбудеться засідання робочої групи за участю представників митниці, податкової, уряду для доопрацювання відповідного законопроекту», – написав пан Дерев’янко в Фейсбук.

«На цьому тижні багато автоактивістів, які користуються автомобілями на іноземній реєстрації, були під Кабінетом міністрів, під Верховною Радою і біля профільного комітету з однією вимогою – нарешті вирішити проблему автомобілів на іноземній реєстрації», – зазначив пан Дерев’янко.

«Таких автомобілів дуже багато. За різними даними, від 1 до 1,5 млн. Влада поки не робить конкретних кроків назустріч, імітуючи своє позитивне ставлення, паралельно заарештовуючи такі автомобілі. У автовласників вимагають по 5-6 тисяч гривень, щоб машину не забрали на штраф-майданчики», – написав пан Дерев’янко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua