Британці розробляють космічне місто довжиною 32 км — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Британці розробляють космічне місто довжиною 32 км

Технології&Авто
639
Фахівці Британського міжпланетного товариства опрацьовують можливість створення космічної станції, на борту якої змогли б проживати тисячі осіб.
Представник Британського міжпланетного товариства Джеррі Стоун (Jerry Stone) розповів про проект, над яким зараз працюють в організації. Йдеться про величезне космічне поселення – свого роду сильно збільшений аналог МКС.
Згідно із задумом, космічна колонія циліндричної форми сягатиме в діаметрі трохи менше 6,5 км, а її довжина складе неймовірні 32 км. Тисячі і тисячі людей зможуть жити і працювати на борту гігантської орбітальної станції.
На думку ідеологів проекту, створити космічне місто можна буде через 20 років. Для побудови орбітального “дома” до 2037 року будівництво станції потрібно буде почати приблизно через 10 років.
Передбачається, що на її борту будуть знаходитися як житлові комплекси, так і офіси з адміністративними будівлями. Вчені також опрацьовують створення штучної гравітації: це може бути досягнуто за рахунок обертання корабля навколо своєї осі. Крім цього, ведуться дослідження, спрямовані на створення відповідної екосистеми і різних способів життєзабезпечення космічних жителів, зокрема опрацьовується вирощування їжі в умовах штучної гравітації.
У Британському міжпланетному суспільстві вважають, що величезна станція зіграє важливу роль у розвитку Землі. За рахунок такої конструкції можна буде створити величезні космічні сонячні панелі, а потім обслуговувати їх. Енергія буде збиратися, а потім передаватися на Землю. Космічні сонячні панелі будуть ефективніше земних: повністю розкрити потенціал останніх заважає земна атмосфера.
За матеріалами:
Экономические Известия
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас