Платинум Банк залучив кошти держпідприємств всупереч забороні регулятора, - НБУ


Платинум Банк залучив кошти держпідприємств всупереч забороні регулятора, - НБУ

Національний банк заявляє, що неплатоспроможний Платинум Банк залучив кошти держпідприємств всупереч забороні регулятора.

Про це йдеться в повідомленні Нацбанку.

“Що стосується Платинум Банку, повідомляємо, що НБУ заборонив залучати кошти від державних установ в період перебування в статусі проблемного, однак банк залучив кошти всупереч забороні НБУ”, – говориться в ньому.

Також НБУ заборонив залучення депозитів – Платинум Банк міг залучати кошти клієнтів виключно в рамках встановлених на той час лімітів.

Зростання портфеля депозитів пояснюється курсовою переоцінкою і зростанням виплат за відсотками і депозитами, які не були виплачені.
Раніше повідомлялося, що Національний банк знімав статус проблемного з Платинум Банку в листопаді минулого року без зняття обмежень.

Національний банк 10 січня визнав неплатоспроможним Платинум Банк.

Власниками істотної участі в Платинум Банку є Борис Кауфман і Григорій Гуртовий.

Виплати вкладникам банку складуть 4,9 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Platinum Bank КВ №2
Рейтинг популярності матеріалу «Платинум Банк залучив кошти держпідприємств всупереч забороні регулятора, - НБУ» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua