Відкрито попереднє замовлення на «перший літаючий автомобіль» (відео)


Відкрито попереднє замовлення на «перший літаючий автомобіль» (відео)

Нідерландська компанія PAL-V відкрила передзамовлення на «перший комерційний сертифікований літаючий автомобіль» PAL-V Liberty. Його вартість варіюється від $400 000 до $600 000, повідомляє TechCrunch.

PAL-V Liberty – це триколісний двомісний автомобіль, оснащений складними лопатями, який може як літати, так і пересуватися по землі. В повітрі він може розганятися до 160 км/год, а на землі – до 180 км/год. Для того щоб злетіти на PAL-V Liberty, власнику знадобиться злітна смуга.

Базова модель коштує $400 000. Ціна більш просунутої версії Pioneer становить $600 000 – вона включає електронну панель приладів замість аналогової, навчання з інструкторами компанії, а також можливість самостійно вибрати колір і оздоблення салону.

Для того, щоб оформити попереднє замовлення, потрібно внести $25 000 для Pioneer або $10 000 для базової моделі. Якщо купівля не відбудеться, передоплата не повертається. Також покупці можуть заплатити $2500 для того, щоб їх внесли в чергу, коли буде налагоджено масове виробництво.

Перша партія буде складатися з 90 автомобілів. PAL-V планує випустити їх до кінця 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Відкрито попереднє замовлення на «перший літаючий автомобіль» (відео)» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua