0 800 307 555
0 800 307 555

Apple подала в суд на Qualcomm в Китаї з вимогою виплати 1 млрд юанів


Apple подала в суд на Qualcomm в Китаї з вимогою виплати 1 млрд юанів

Apple продовжила судовий розгляд з Qualcomm, розпочатий в США, новими позовами в Китаї. Компанія з Купертіно направила в Пекінський суд з прав інтелектуальної власності (Beijing Intellectual Property Court) два позови.

У першому позові з вимогою відшкодування збитку в розмірі 1 млрд юанів ($145,32 млн) Apple звинувачує свого основного постачальника мікросхем модемів в зловживанні домінуючим становищем в індустрії. У другому позові компанія Qualcomm звинувачується в невиконанні зобов’язання ліцензувати патенти, які належать до основоположних для галузі (Standard Essential Patents, SEP), на справедливих, розумних і не дискримінаційних умовах (FRAND, fair, reasonable and non-discriminatory).

Qualcomm є основним постачальником як Apple, так і Samsung Electronics, модемів, що забезпечують підключення телефонів до бездротових мереж. На ці дві компанії в сукупності припало 40% виручки Qualcomm в останньому фінансовому році, що склала $23,5 млрд.

У заяві, направленій електронною поштою, компанія Qualcomm повідомила, що ще не ознайомилася повністю з позовами, які були подані Apple до китайського суду. Але Дон Розенберг (Don Rosenberg), виконавчий віце-президент і головний юрисконсульт Qualcomm, підкреслив, що компанія запропонувала Apple ті самі умови, що й іншим клієнтам відповідно до регулюючих документів, що вийшли в Китаї після 2015 року, і що його фірма буде захищати свою бізнес-модель в китайських судах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua