Новини ринку і графіки на 12.01.2017


Новини ринку і графіки на 12.01.2017

Вітаємо, трейдери! Наші аналітики підготували для Вас оновлення ринку і графіки, які допоможуть Вам у сьогоднішній торгівлі. Гарного дня!

Валютна пара EUR/USD завершила попередню торговельну сесію в червоній зоні після зростання протягом трьох торгових сесій поспіль. Сьогодні ми очікуємо, що пара буде відновлюватися в зв’язку з нижченаведеною підтримкою. З огляду на це, ми рекомендуємо відкривати позиції на купівлю.

USD/CAD
Валютна пара USD/CAD завершила попередню торговельну сесію в зеленій зоні після зниження протягом трьох торгових сесій поспіль. На даний момент ми вважаємо, що пара відновить свій спадний тренд, тому ми рекомендуємо продаж.

USD/CHF
Валютна пара USD/CHF торгувалася в червоній зоні протягом двох торгових сесій поспіль. Однак сьогодні ми очікуємо, що пара буде відновлюватися, враховуючи істотну підтримку нижче. У зв’язку з цим ми рекомендуємо відкривати позиції на купівлю.

USD/JPY
Валютна пара USD/JPY завершила попередню торговельну сесію в зеленій зоні після зниження протягом трьох торгових сесій поспіль. Зрештою, ми вважаємо, що пара продовжить зростати під час майбутньої сесії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Trade12
Рейтинг популярності матеріалу «Новини ринку і графіки на 12.01.2017» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua