Найважливіші цифри і цитати четверга, 12 січня


Найважливіші цифри і цитати четверга, 12 січня

Найважливіші цифри і цитати четверга, 12 січня:

  • Обсяг шахрайства в e-commerce зріс на 113%
  • НБУ за 2016 рік 155 разів надавав правоохоронним органам доступ до інформації

Армагедону немає, газу Україні вистачить на всю зиму, – Кістіон

“Немає ніякого армагедону. Україна як була, так і буде з достатньою кількістю газу. В даний час в підземних сховищах ми маємо близько 11,5 млрд кубічних метрів газу. На початок опалювального періоду Україна накопичила 14,5 млрд. Станом на 8 січня ми використали близько 22% запасів, які були закачані в підземні сховища”, – зазначив Кістіон.

“Сплячим ФОП “може бути нарахована тільки “спляча пенсія”, – Розенко

“Сьогодні закриваються ті ФОП, які просто колись були зареєстровані, але вже не працюють і не платять податки – так звані сплячі ФОП. Зараз у зв’язку з прийнятим Верховною Радою законом просто потрібно навести порядок в цих справах”, – сказав він.

Данилюк не хоче повертати випадково ліквідовану податкову міліцію

“Ми плануємо подати проект закону на розгляд уряду на найближчому засіданні і після затвердження направити законопроект до парламенту. У цьому законопроекті бажано, щоб депутати все-таки уникнули “технічних помилок”, – зазначив Данилюк.

Націоналізація ПриватБанку: в Мінфіні пояснили походження коштів на купівлю активу

“Держава в особі Міністерства фінансів придбала акції ПАТ КБ “ПриватБанк” в повному обсязі за одну гривню за рахунок коштів, передбачених Міністерству фінансів у державному бюджеті України на 2016 рік за КПКВК (код програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, – ред.) 3501010 “Керівництво та управління у сфері фінансів”, – йдеться у відповіді на запит журналістів.

“Теоретично можливо”: НБУ допускає дистанційну крадіжку коштів з безконтактних карток

«Чи можуть зловмисники отримати безконтактно (дистанційно) дані безконтактної платіжної картки, яка знаходиться в портмоне, сумці і т.д.? Теоретично можливе отримання електронних даних картки дистанційно. Однак ця дистанція повинна бути дуже маленькою, що ставить під сумнів повну безконтактність такої операції, враховуючи, що карта зазвичай зберігається в місці, яке забезпечує таку відстань: портмоне, гаманець, сумка», – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua