У Кабміні розповіли, що заважає отримати 600 млн євро від ЄС


У Кабміні розповіли, що заважає отримати 600 млн євро від ЄС

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що єдиною перешкодою для отримання Україною чергового траншу макрофінансової допомоги від Європейського Союзу у сумі EUR600 млн є скасування заборони на експорт лісу-кругляку.

“Це єдине питання, яке блокує для нас отримання подальшої допомоги від ЄС, макрофінансової допомоги, не кредитної”, – сказала вона в ефірі “5 каналу”.
І.Климпуш-Цинцадзе зазначила, що мова йде про EUR600 млн.

За її словами, ввівши мораторій, Україна порушила свої зобов’язання в рамках Світової організації торгівлі і в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Віце-прем’єр заявила, що мораторій на даний момент фактично не працює, оскільки ліси продовжують вирубувати, а деревину вивозять, просто змінюючи її призначення.

І.Климпуш-Цинцадзе на даний момент не бачить можливості скасування цього мораторію у Верховній Раді, у вигляді значної політизації даного питання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Кабміні розповіли, що заважає отримати 600 млн євро від ЄС» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua