Кандидат в президенти Франції прогнозує швидке зникнення євро


Кандидат в президенти Франції прогнозує швидке зникнення євро

Євро може зникнути через 10 років, якщо Франція і Німеччина не проведуть реформи. Єдина валюта Європейського союзу може припинити існування через 10 років, якщо Париж і Берлін не зможуть її підтримати.

Про це заявив кандидат в президенти Франції Еммануель Макрон.

“Правда в тому, що ми повинні визнати, що робота над євро не завершена і валюта не зможе існувати без серйозних реформ. Євро надав Європі повний міжнародний суверенітет по відношенню до долара на своїх правилах”, – зазначив Макрон.

За його словами, Франція повинна реформувати ринок праці і провести модернізацію системи освіти для стимулювання економічного зростання, а Німеччина повинна визнати, що економічне зростання в єврозоні може стимулювати не економія, а інвестиції.

“Неповноцінне функціонування євро йде на користь Німеччини”, – додав Макрон. На його думку, недовіра між Францією і Німеччиною блокує реформи, які можуть підвищити солідарність між 19 членами єврозони.

“Євро залишається слабкою німецькою маркою, і якщо ситуація залишиться без змін, через 10 років він припинить існування”, – додав Макрон. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Світовий банк знизив прогноз глобального економічного зростання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua