ДФС виявила у Києві підприємство, яке неправомірно сформувало податковий кредит і валові витрати на 134 млн гривень


ДФС виявила у Києві підприємство, яке неправомірно сформувало податковий кредит і валові витрати на 134 млн гривень

Державна фіскальна служба виявила підприємство в Києві, яке неправомірно сформувало податковий кредит та валові витрати на 134 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні Фіскальної служби.

Посадові особи одного із столичних підприємств, яке займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин, неправомірно сформували валові витрати і податковий кредит на загальну суму 134 млн гривень.

Зокрема, керівництво зазначеного підприємства віднесло до валових витрат безтоварні операції з купівлі сільгосппродукції, в результаті чого ухилилося від сплати податку на прибуток на майже 59 млн гривень.

До того ж посадові особи цього суб’єкта господарювання здійснювали безтоварні операції для подальшого експорту, за рахунок яких безпідставно збільшували податковий кредит і заявляли про відшкодування з держбюджету на суму вище 75 млн гривень.
Слідство триває.

Як повідомляли Українські Новини, Державна фіскальна служба на початку січня ліквідувала конвертаційний центр з оборотом 180 млн гривень у Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua