Американський індекс NASDAQ оновив рекорд на очікуванні прес-конференції Трампа


Американський індекс NASDAQ оновив рекорд на очікуванні прес-конференції Трампа

Основні фондові індекси США у вівторок не продемонстрували єдиної динаміки, однак NASDAQ знову оновив рекорд на тлі очікування інвесторами сезону корпоративних звітів та прес-конференції обраного президента країни Дональда Трампа, свідчать дані торгів.

Промисловий індекс Dow Jones знизився на 0,16% – до 19855,53 пункту, індекс високотехнологічних компаній NASDAQ піднявся на 0,36%, до 5551,82 пункту, а індекс широкого ринку S&P 500 не змінився і склав 2268,90 пункту.

11 січня відбудеться перша прес-конференція Трампа з моменту перемоги на виборах, а його інавгурація відбудеться 20 січня.

Заявлена Трампом раніше бюджетно-податкова політика передбачає введення нових заходів стимулювання економіки, зокрема, збільшення бюджетних видатків та скорочення податків, що має сприяти прискоренню інфляції і більш швидкому підвищенню ставок ФРС США. Інвестори також чекають перших фінансових звітностей американських компаній – цього тижня показники представлять такі великі банки, як JPMorgan, Bank of America і Wells Fargo.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Американський індекс NASDAQ оновив рекорд на очікуванні прес-конференції Трампа» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua