Декларацію Порошенка перевірять через бізнес у РФ - Генпрокуратура


Декларацію Порошенка перевірять через бізнес у РФ - Генпрокуратура

Порошенко приховав у своїй декларації “конфлікт інтересів у війні з Росією”, стверджує екс-заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

Колишній перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що Національне агентство із запобігання корупції перевірить декларацію президента Петра Порошенка у зв’язку з наявністю в нього бізнесу в Росії.

“Як повідомила керівник Національного агентства із запобігання корупції Корчак, стосовно Порошенка розпочата антикорупційна перевірка”, – написав він у Facebook.

За його словами, Порошенко приховав у декларації “конфлікт інтересів у війні з Росією”.

“Справа в тому, що Порошенко приховав у своїй декларації конфлікт інтересів у війні з Росією. Він, маючи майнові і бізнесові інтереси в країні, з якою, судячи за його ж заявою, веде війну і щодо якої оголосив економічні санкції, не сповістив про це НАЗК”, – написав він.

У свою чергу, замголова НАЗК Руслан Радецький заявив, що перевірка декларації Порошенка щодо заяви Кузьміна буде проведена після повної перевірки суб’єкта декларування.

“Поговорімо в рамках того, що ми сьогодні обговорювали: окреслимо порядок повної перевірки, що передбачено вимогою закону”, – відповів Радецький на запитання, чи надійшла заява від Кузьміна і чи розпочата перевірка декларації глави держави.

“Закон вимагає, щоб порядок відпрацьовувало і розробляло НАЗК, на підставі чого буде здійснюватися повна перевірка всіх суб’єктів декларування. Тому як тільки буде повна перевірка – а ми процесуально мусимо чинити на підставі закону і за порядком – з того моменту розпочнуться всі інші перевірки”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Декларацію Порошенка перевірять через бізнес у РФ - Генпрокуратура» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua