Діамантбанк скасував комісію на поповнення рахунку мобільного телефону


Діамантбанк скасував комісію на поповнення рахунку мобільного телефону

Діамантбанк подбав, щоб у святкові дні клієнти залишалися на зв’язку зі своїми рідними. Вони можуть миттєво й БЕЗ КОМІСІЇ поповнити рахунок мобільного телефону в Інтернет-банкінгу «Diamantpay» за допомогою сервісу «Оплата послуг». Акційна пропозиція діятиме до 31 січня 2017 року.

Нагадаємо, що сервіс «Оплата послуг» також надає можливість налаштування графіку оплати будь-яких рахунків, зокрема комунальних. У клієнтів є можливість доручити банку виконувати платежі вчасно на регулярній основі. У власному кабінеті Інтернет-банкінгу «Diamantpay» користувачі можуть відслідковувати успішність виконаної операції та отримувати квитанції про сплату на особисту електронну адресу.

За результатами дослідження «Простобанк Консалтинг», Діамантбанк увійшов до п’ятірки лідерів за функціональні можливості Інтернет-банкінгу «Diamantpay».

Дізнатися, як стати користувачем системи «Diamantpay», можна на офіційному сайті банку або за телефоном 0 800 308 303 (усі дзвінки в межах України безкоштовні).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Діамантбанк
Рейтинг популярності матеріалу «Діамантбанк скасував комісію на поповнення рахунку мобільного телефону» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua