Мінфін відзначив експансію російських IT-рішень на українському ринку


Мінфін відзначив експансію російських IT-рішень на українському ринку

Російські IT-рішення активно представлені на ринку України, і облікові системи, на яких обслуговується переважна більшість українських бюджетних структур – російські.

Про це йдеться в презентації Міністерства фінансів України про підсумки роботи порталу державних фінансів E-DATA у 2016 році.

Мінфін зазначив, що розпорядники бюджетних коштів, у тому числі підприємств національного значення, реєструють свої службові кабінети на порталі з російських доменів.

Таких організацій або керівників, за оцінками міністерства, близько 10% усіх зареєстрованих кабінетів в E-DATA (3700).

Також повідомляється, що станом на 1 січня 2017 року база угод порталу E-DATA становить 42 мільйони транзакцій.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів відкрило портал E-DATA – офіційний державний інформаційний портал в мережі Інтернет для оприлюднення даних про використання коштів державного бюджету – 15 вересня 2015 року. Доступ до ресурсу є вільним і безкоштовним. Створення порталу передбачено Планом заходів щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу в рамках лібералізації візового режиму з ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Рейтинг популярності матеріалу «Мінфін відзначив експансію російських IT-рішень на українському ринку» на Finance.ua - 3.3
В Контексті Finance.ua