Перші дрони GoPro повернуться на ринок у 2017 році


Перші дрони GoPro повернуться на ринок у 2017 році

Компанія GoPro збирається відновити продажі безпілотних літальних апаратів Karma.

Як повідомляє газета The Wall Street Journal, в рамках виставки CES 2017 представник GoPro заявив про повернення Karma на ринок в 2017 році. Більш точні терміни компанія має намір назвати на початку лютого.

Нагадаємо, перший дрон GoPro надійшов в продаж 23 жовтня 2016 року. Через 16 днів було оголошено про відкликання цих пристроїв через скарг користувачів на проблеми з подачею живлення. Через них квадрокоптер може впасти і розбитися, заподіявши шкоду здоров’ю або завдавши матеріальної шкоди. На щастя, таких інцидентів не зафіксовано – зокрема, GoPro про них невідомо.

Як уточнив представник GoPro, мова йде про механічну несправність, пов’язану з акумулятором. В даний час компанія завершує тестування доопрацьованих дронів.

GoPro Karma може розвивати швидкість до 54 км / год і літати на висоті до 4,5 км. Заряду батареї вистачає приблизно на 20 хвилин польоту. Пристрій коштувало від 800 до 1100 доларів в залежності від оснащення камерами GoPro. За короткий час присутності квадрокоптера GoPro на ринку їх було продано в кількості близько 2,5 тис. штук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua