Apple підтвердила плани відкриття першого роздрібного магазину в Південній Кореї


Apple підтвердила плани відкриття першого роздрібного магазину в Південній Кореї

Американська Apple Inc. планує відкрити перший роздрібний магазин в Південній Кореї – на ринку, де домінує Samsung Electronics, її головний конкурент.

У п’ятницю Apple заявила, що “з ентузіазмом чекає відкриття першого Apple Store в Південній Кореї”, назвавши цю країну “лідером в сфері телекомунікацій і технологій”.

Представник Apple відмовилася говорити про те, коли буде відкритий роздрібний магазин компанії в Південній Кореї, а також де він буде розташований.

У вересні минулого року газета The Wall Street Journal повідомляла з посиланням на свої джерела, що Apple розглядає можливість відкриття магазину в районі Каннамгу на південному сході Сеула, де розташована штаб-квартира Samsung.

Одне з розглянутих американською компанією місць знаходиться в безпосередній близькості від штаб-квартири Samsung, де також розташований триповерховий магазин південнокорейського виробника, відзначають джерела WSJ.

Південна Корея є складним ринком для Apple. На частку місцевих виробників – Samsung і LG Electronics – припадає близько 80% всіх продаються в країні смартфонів.

Apple продає свою продукцію в Південній Кореї за допомогою місцевих операторів зв’язку, а також сторонніх рітейлерів, які отримують ліцензії авторизованих представників Apple.

У п’ятницю Apple опублікувала на своєму веб-сайті дані про відкриття 15 вакансій в Південній Кореї, в тому числі на посаду керівника роздрібного магазину.

“Ми зараз набираємо команду, яка буде пропонувати нашим клієнтам в Сеулі, послуги, освітні та розважальні сервіси, які люблять клієнти Apple по всьому світу”, – повідомила представник американської компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple підтвердила плани відкриття першого роздрібного магазину в Південній Кореї» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua