Експеримент на митниці приніс 2 млрд гривень на ремонт доріг у 2016 році


Експеримент на митниці приніс 2 млрд гривень на ремонт доріг у 2016 році

У 2016 році п’ять регіонів України отримали більше 2 млрд гривень на ремонт доріг в рамках експерименту по перенаправлення надпланових митних надходжень.

Такі дані наводяться на сайті Львівської ОДА, яка була частиною експерименту.

Загальна сума надходжень від митних платежів на території регіонів України, де діяв експеримент, склала 2,25 млрд грн. Зокрема, у Львівській області – 870 млн гривень, в Києві – 597 млн гривень, в Чернівецькій області – 316 млн гривень, в Одеській – 300 млн гривень і в Волинській – 167 млн гривень.

Нагадаємо, експеримент стартував 1 вересня 2015 року та завершився 1 січня 2017 року. Митниці Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, а також Києва в ході цього періоду повинні були направляти половину понадпланових надходжень на будівництво доріг на території цих регіонів.

20 грудня 2016 року Верховна Рада проголосувала за зміни до Бюджетного кодексу, згідно з якими експеримент по фінансуванню ремонту доріг за рахунок надпланових митних зборів з 2017 року поширюється на всі регіони країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Експеримент на митниці приніс 2 млрд гривень на ремонт доріг у 2016 році» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua