Ірак приступив до скорочення нафтовидобутку в рамках угоди ОПЕК


Ірак приступив до скорочення нафтовидобутку в рамках угоди ОПЕК

Міністерство нафтової промисловості Іраку приступив до скорочення видобутку нафти відповідно до домовленостей Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК).

Ірак співпрацює з членами ОПЕК і незалежними виробниками, щоб досягти баланс між попитом і пропозицією нафти, говориться в заяві міністерства з посиланням на главу відомства Джаббаров аль-Лаібі.

Міністерство підтвердило прихильність угодою ОПЕК.

Як повідомляє агентство Bloomberg, в грудні, ще до вступу угоди в силу, видобуток нафти державами ОПЕК впав на 310 тис. барелів на добу (б / д) через перебої з поставками з Нігерії.

Нігерія зменшила виробництво нафти на 200 тис. б/д – до 1,45 млн б / д в минулому місяці в зв’язку з труднощами в процесі відновлення нафтової інфраструктури після спостерігалися протягом всього року нападів бойовиків. У Саудівській Аравії спостерігалося зниження на 50 тис. б/д, в Венесуелі – на 40 тис. б/д.

Ірак, який займає друге місце в ОПЕК після Саудівської Аравії за обсягом виробництва нафти, пообіцяв скоротити видобуток на 210 тис. б/д, або на 4,5% від нинішнього обсягу, до 4,351 млн б/д. В цілому держави картелю мають намір знизити виробництво нафти на 1,2 млн б/д починаючи з січня, щоб підтримати ціни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ірак приступив до скорочення нафтовидобутку в рамках угоди ОПЕК» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua