Порошенко підписав закон про вдосконалення порядку проходження військової служби


Порошенко підписав закон про вдосконалення порядку проходження військової служби

Закон регулює порядок звільнення громадян з військової служби та укладення нових контрактів Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку проходження військової служби”.

Про це повідомляє сайт президента.

Закон регулює порядок звільненням громадян з військової служби та укладення нових контрактів. Він дасть можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу з різних видів контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби. “Це дає можливість завершити контракт з тими, хто вирішив повернутися додому, але разом з тим – ні на йоту не знизити боєздатність і боєготовність частин і підрозділів, в першу чергу тих, які знаходяться в зоні проведення АТО, бойових операцій по захисту нашої держави” , – заявив президент. “Тим громадянам України, які фактично уклали безстроковий контракт під час особливого періоду, ми даємо можливість відновити справедливість і дати можливість командирам забезпечити їх звільнення”, – додав Петро Порошенко. Повідомляється, що заміна особового складу буде здійснюватися поетапно.

Законом встановлюється, що право на звільнення з військової служби отримують військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, дія якого було продовжено понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації і відслужили не менше 18 місяців з дати його продовження.

Також звільнитися з армії мають право військові, які уклали контракт на термін до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію і вислужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Порошенко підписав закон про вдосконалення порядку проходження військової служби» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua