Міністр соцполітики розповів, як зростуть соціальні стипендії для студентів


Міністр соцполітики розповів, як зростуть соціальні стипендії для студентів

Розмір державних соціальних стипендій студентам вищих навчальних закладів складе від 1 тис. до 2 тис. грн, а заяви на їх одержання необхідно подати в січні-лютому 2017 року.

Про це розповів міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“Розміри соціальних стипендій – від 1 тис. грн до 2 тис. грн, які отримуватимуть студенти-сироти та студенти, позбавлені батьківського піклування”, – сказав він під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій з питання підвищення рівня мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року.

При цьому, за його словами, у вузах 1-2 рівнів акредитації мінімальний розмір соцстипендії складе 750 грн на місяць.

Для отримання стипендії студенти повинні подати заяви в свої вузи.

“Студентам надано 2 місяці на звернення із такою заявою, тобто до кінця лютого. Якщо до 1 березня вони не звернуться із заявою, а звернуться після 1 березня, то стипендії призначатимуться з місяця звернення, а якщо до 1 березня, то з 1 січня”, – уточнив Рева.

Нагадаємо, Кабінет міністрів прийняв рішення про розмір академічних стипендій з 2017 року, мінімальна складе 1,1 тисячі гривень, максимальна – 2,36 тисячі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінсоцполітики
Рейтинг популярності матеріалу «Міністр соцполітики розповів, як зростуть соціальні стипендії для студентів» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua