"Антонов" презентував новий транспортний літак Ан-132 (фото)


"Антонов" презентував новий транспортний літак Ан-132 (фото)

За словами президента України Петра Порошенка, до 2035 року потреба в таких літаках в світі становитиме близько 260 одиниць.

Держпідприємство «Антонов», єдиний в Україні виробник авіатехніки, сьогодні, 20 грудня, представив перший дослідний зразок нового транспортного літака Ан-132.

Презентація літака відбулася за участю президента України Петра Порошенка, секретаря РНБО Олександра Турчинова, а також керівництва держконцерну «Укроборонпром» і підприємства «Антонов», що входить до складу концерну. Також були присутні представники королівства Саудівська Аравія, яке виступило замовником і партнером по реалізації даного літака.

За словами президента України Петра Порошенка, до 2035 року потреба в таких літаках в світі становитиме близько 260 одиниць. “Дуже небагато держав може святкувати таке свято, як запуск нової моделі літака”, – сказав він.

Виробництво першого зразка Ан-132 стартувало у вересні 2015 року. При цьому “Антонов” підписав ряд угод з Саудівською Аравією про постачання згаданих літаків з 2017 року, а також про спільне проектування і виробництво авіаційного заводу на її території, де заплановано серійне виробництво Ан-132.

Потребу світового ринку в таких літаках на найближчі 20 років керівництво українського підприємства оцінило в близько 900 одиниць. Для складання Ан-132 були залучені провідні авіаційні компанії, зокрема, Pratt & Whitney Canada, General Electric, Honeywell, Liebherr і Hamilton Sundstrand.

 Держпідприємство “Антонов” – єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. У числі найбільш відомих розробок підприємства – літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua