Uber продовжить тестувати безпілотні автомобілі в Сан-Франциско незважаючи на вимоги влади


Uber продовжить тестувати безпілотні автомобілі в Сан-Франциско незважаючи на вимоги влади

Сервіс таксі Uber вирішив продовжити тестування безпілотних автомобілів в Сан-Франциско навіть після попередження Департаменту автомобільного транспорту (DMV).

Про це повідомляє РБК з посиланням на The Associated Press. Uber запустив тестування безпілотних автомобілів на дорогах Сан-Франциско 14 грудня. Незважаючи на те, що машиною фактично керує система, за кермом знаходиться водій, який може взяти управління в свої руки. Однак влада наполягає, що автомобілі компанії є «автономними транспортними засобами», яким потрібно отримати спеціальний дозвіл, щоб надавати громадські послуги. Такий документ потрібен, щоб покрити витрати на страховку і представляти публічні звіти, в разі виникнення аварії.

Віце-президент департаменту передових технологій Uber Ентоні Левандовскі, в свою чергу, заявив, що компанії не потрібно отримувати дозвіл, оскільки за кермом сидить водій, який контролює ситуацію.

Левандовскі задався питанням, чому DMV не зажадав спеціальний документ у автомобілів Tesla, які можуть розганятися і гальмувати без торкання водія. У листі DMV, яке є в розпорядженні агентства, сказано, що влада має намір домогтися від компанії виконання вимоги, інакше це може спричинити законні для цього випадку заходи. Установа не пояснило, які конкретно дії воно може зробити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Uber продовжить тестувати безпілотні автомобілі в Сан-Франциско незважаючи на вимоги влади» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua