В Мінфіні повідомили, скільки з початку року заощадили за соцпрограмами


В Мінфіні повідомили, скільки з початку року заощадили за соцпрограмами

Міністерство фінансів України за підсумками 2016 року оцінює загальну економію по соціальним програмам, у тому числі завдяки верифікації соціальних виплат, більш ніж 5 мільярдів гривень, повідомила сьогодні журналістам перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова.

“У нас є фактична економія за результатами 2016 року навіть більше, ніж 5 мільярдів загалом за соціальними програмами. Я думаю, що це стало результатом багатьох спільних зусиль, які до цього призвели, і ми далі будемо над цим працювати”, – сказала вона. При цьому Маркарова зазначила, що це може бути результатом як верифікації, так і якіснішої роботи відповідних фондів та Міністерства соціальної політики. “Для нас це важливо, щоб зрозуміти, який інструмент спрацював. Але для бюджету головне – це результат”, – додала вона.

Як повідомлялося, в Україні з 1 березня 2016 року стартувала перша за роки незалежності комплексна системна перевірка (верифікація) одержувачів соціальних виплат, яка проводиться для виявлення шахраїв і тих, хто не має права на отримання соцдопомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Рейтинг популярності матеріалу «В Мінфіні повідомили, скільки з початку року заощадили за соцпрограмами» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua