ШІ аналізує емоції, щоб зробити підручники цікавими


ШІ аналізує емоції, щоб зробити підручники цікавими

Освітні технології стартапу Little Dragon аналізують емоції користувача. І якщо він відчуває нудьгу або розчарування, підручник спробує знайти спосіб знову зацікавити його.

Нудні старі навчальні посібники скоро залишаться у минулому. Нові розумні підручники вбудовані в IPad і можуть розпізнати нудьгу або розчарування читача, і знайти інший спосіб подачі інформації.

Цією розробкою займається стартап під назвою Little Dragon. Він створює розумне програмне забезпечення, яке може проаналізувати емоційну реакцію користувачів і адаптувати до них користувальницький інтерфейс, пише Digital Trends.

Стартап нещодавно був презентований на TechCrunch Disrupt’s Startup Alley у Великобританії, де він був в одному ряду з проектами по штучному інтелекту. За словами співзасновника Little Dragon Мартіна Шааша, їхня розробка дозволяє налагодити зворотний зв’язок між користувачем і програмою. Вони не тільки використовують вже готові методи розпізнавання емоцій, але і розробили свою систему навчання ШІ.

В даний час компанія завершує створення свого першого освітнього додатка з розвиваючими іграми для дітей. Випустити її вони планують на Різдво. Зараз компанія зосереджена на додатках для молодшого віку, але з часом вони будуть орієнтуватися і на інші категорії користувачів.

На думку деяких експертів, освітні технології — найвигідніший сектор для інвестицій. Цифрові підручники впроваджуються в школах по всьому світу, віртуальна реальність обіцяє трансформувати сферу освіти, стартапи працюють над розвиваючими іграми. Один з найбільш резонансних прикладів — MinecraftEdu, вже стала популярною по всьому світу, але, приміром, британські політики висловлюються проти його використання в освіті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «ШІ аналізує емоції, щоб зробити підручники цікавими» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua