Рішення АМКУ не вплине на транзит російського газу, - голова Міненерговугілля


Рішення АМКУ не вплине на транзит російського газу, - голова Міненерговугілля

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик запевняє, що рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) не матиме впливу на транзит російського газу.
“Антимонопольний комітет є незалежним органом і на нього ніхто не може впливати, з іншого боку, забирати транзитний газ технічно не можна, тому очевидно, що АМКУ буде приймати якісь інші рішення щодо виконання своїх рішень, тим паче це більше повноваження Виконавчої служби”, – сказав міністр журналістам після засідання уряду в середу.

За його словами, Україна має міжнародні зобов’язання щодо транзиту газу і має намір їх виконати.

При цьому рішення АМКУ, коли вступить в силу, то буде виконуватися, однак є й інші способи його виконати, без того, щоб відбирати транзитний газ.

І.Насалик зазначив, що зараз для України вирішення питання з Росією щодо “зимового пакету” не є принциповим, оскільки Україна не має проблем з проходженням осінньо-зимового періоду

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Рішення АМКУ не вплине на транзит російського газу, - голова Міненерговугілля» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua