Рева пояснив, на яку сферу вплине провал конфіскації грошей Януковича


Рева пояснив, на яку сферу вплине провал конфіскації грошей Януковича

Підвищена мінімальна зарплата та інші соціальні виплати не залежать від спецконфіскаціі, тому провал голосування за даний законопроект позначиться на оборонному бюджеті. Про це заявив перед засіданням уряду міністр соціальної політики Андрій Рева.

Міністр розчарований тим, що голосування по спецконфіскаціі було заблоковано, проте воно не впливає на соціальну сферу.

“Закон про спецконфіскації до 3200 грн не мав ніякого відношення. Закон про спецконфіскації мав відношення до загальних доходів бюджету … Те, що воно було заблоковано, це дуже прикро. Будуть далі працювати з депутатами і переконувати їх, що це потрібно робити. На соціальні виплати це не впливає. Але це впливає на оборону”, – заявив Рева.

Нагадаємо, 8 грудня Верховна Рада України не прийняла за основу урядовий проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів”.

У свою чергу міністр оборони Степан Полторак розповідав, що виділених коштів на армію мало, а відомство недоотримало 3,6 мільярда гривень, які планувалося залучити від спецконфіскації.

Також раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що в проект Держбюджету на 2017 рік вже закладено 10,5 мільярда гривень, які планується отримати від спецконфіскації. За його словами, в цілому від спецконфіскації коштів колишніх високопоставлених чиновників планується отримати 40 мільярдів гривень, проте в наступному році в бюджет підуть лише 10,5 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Рева пояснив, на яку сферу вплине провал конфіскації грошей Януковича» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua