Конкурсна комісія обрала держсекретарем Кабміну Бондаренка


Конкурсна комісія обрала держсекретарем Кабміну Бондаренка

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Володимира Бондаренка державним секретарем Кабінету Міністрів.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок.

На даний момент Бондаренко є першим заступником міністра Кабміну.

Також конкурсна комісія обрала резервним кандидатом Володимира Федорчука, який протягом року має право бути призначений держсекретарем, якщо Бондаренко відмовиться від посади або станеться форс-мажор.

Федорчук є заступником міністра Кабміну.

Раніше Конкурсна комісія не обрала першого заступника державного секретаря Кабміну, позаяк жоден з кандидатів не набрав необхідної мінімальної кількості балів, і попросила уряд оголосити повторний конкурс.

Раніше Кабінет Міністрів оголосив конкурси на держсекретарів 18 міністерств, а також держсекретаря уряду, першого заступника держсекретаря і 4 заступники держсекретарів.

Конкурсна комісія допустила 12 претендентів на посаду держсекретаря Кабміну, 9 – на першого заступника держсекретаря Кабміну і 31 – на заступників.

Заробітна плата держсекретаря Кабміну буде складатися з посадового окладу – 13 267 гривень, а також низки надбавок, у першого заступника – 12 320 гривень і надбавок, у заступників – 11 372 гривні і надбавок.

До призначення держсекретарів їхні повноваження виконують заступники міністрів – керівники апаратів, але не довше ніж до 1 січня 2017 року.

У грудні 2015 року Верховна Рада ввела інститут держсекретарів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua