Як виглядатиме електромобіль Faraday Future (відео)


Як виглядатиме електромобіль Faraday Future (відео)

Компанія Faraday Future, як відомо, переживає великі фінансові труднощі і, найімовірніше, буде змушена перенести випуск свого першого електромобіля на більш пізній термін. Але це не заважає амбітному виробнику готуватися до анонсу цього самого автомобіля, який повинен відбудуться вже на початку наступного місяця в рамках виставки CES 2017. Днями на офіційному YouTube-каналі Faraday Future вийшли два нові рекламні відеоролики про електромобіль.

Після їх перегляду немає жодних сумнівів в тому, що ретельно замаскований транспортний засіб із серії рекламних роликів Faraday Future є паркетником. На першому відео нам показують вже знайому машину, яка мчить по тестовому треку.

Судячи з усього, це відео, назване Propelled By Innovation «Той, що зрушується інноваціями», створили з того ж вихідного відеоматеріалу, що і перший ролик. На другому відео змагальні перегони за участю електромобіля Faraday Future. Суперниками виступають Tesla, Bentley і навіть Ferrari. Ось тільки як проходили ці самі перегони з відео дізнатися не вийде, оскільки там нам показують лише кадри на стартовій лінії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Як виглядатиме електромобіль Faraday Future (відео)» на Finance.ua - 3.4
В Контексті Finance.ua