ДФС України зібрала рекордну суму податків


ДФС України зібрала рекордну суму податків

У листопаді 2016 року Державна фіскальна служба (ДФС) України зібрала рекордний обсяг податків і зборів – понад 80 млрд гривень. Про це заявив глава відомства Роман Насіров, передає прес-служба ДФС.

“Фактично в листопаді в цілому зібрано до загального фонду бюджету 80,4 млрд гривень. З них – до місцевих бюджетів 14,9 млрд грн”, – зазначив Насіров.

За словами глави ДФС, в листопаді також були зафіксовані рекордні надходження до зведеного бюджету України. “За підсумками листопада ми отримали 22,2 млрд грн митних і 43,3 млрд грн податкових платежів. При цьому протягом всього 2016 року ДФС щомісяця забезпечує перевиконання планових показників з надходжень до бюджету”, – зазначив Насіров.

Глава ДФС додав, що таких результатів вдалося досягти завдяки посиленню заходів щодо детінізації економіки, боротьби з контрабандою та порушенням митних правил.

Нагадаємо, в бюджеті-2017 уряд має намір закласти зростання доходів. Однак, як запевняють у Кабміні, додаткові кошти з’являться не за рахунок збільшення ставок податків, а завдяки поліпшенню податкового адміністрування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «ДФС України зібрала рекордну суму податків» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua