Саудівська Аравія має намір вивести 5 компаній в світові лідери


Саудівська Аравія має намір вивести 5 компаній в світові лідери

Саудівська Аравія планує перетворити цілий ряд своїх компаній з різних галузей – від нафтопереробки до телекомунікацій – на провідні конгломерати у відповідних секторах в рамках нової стратегії, спрямованої на диверсифікацію економіки і зміцнення ділової репутації королівства.

Влада країни вибрала п’ять компаній, включаючи нафтову Saudi Arabian Oil Co., яка зараз готується до IPO, хімічну і металургійну Saudi Basic Industries Corp. (SABIC) і оператора зв’язку Saudi Telecom Co., які відповідають попередніми критеріям, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на поінформовані джерела. Притягнуто зовнішніх консультантів для розробки планів підвищення міжнародної конкурентоспроможності та популярності цих компаній.

Разом з тим Саудівська Аравія продовжує шукати галузі, в яких вона може увійти в число світових лідерів.

За даними джерел, за зразок Саудівська Аравія взяла Південну Корею і її диверсифіковані компанії-гіганти, включаючи Samsung Electronics.

До 2030 року влада Саудівської Аравії має намір підвищити частку приватного сектора у ВВП до 65% з поточних 40% за рахунок програми безпрецедентних реформ, що отримала назву Vision 2030.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Саудівська Аравія має намір вивести 5 компаній в світові лідери» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua