Міністр інфраструктури обіцяє звільнити чиновників, винних у дефіциті вантажних вагонів


Міністр інфраструктури обіцяє звільнити чиновників, винних у дефіциті вантажних вагонів

Міністр інфраструктури обіцяє звільнити чиновників, винних у дефіциті вантажних вагонів.

Про це повідомив в соцмережі Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи слова генерального директора одного з найбільших металургійних комбінатів в Україні “ArcelorMittal Кривий Ріг” Парамжіта Калона про те, що підприємство має проблеми з доставкою продукції в українські морські торговельні порти для експорту через брак вантажних вагонів. “Розслідуванням займається Юрій Лавренюк (заступник міністра інфраструктури – ред.).

Ми про це ще минулого тижня повідомили правоохоронним органам, провів окрема розмова з цього приводу з Войцехом Балчуном, що такі речі неприпустимі, і вся причетна до цього вертикаль повинна бути негайно звільнена”, – зазначив міністр.

Як повідомлялося, раніше генеральний директор “ArcelorMittal Кривий Ріг” Парамжіт Калон заявив, що підприємство має проблеми з доставкою продукції в українські морські торговельні порти для експорту через брак вантажних вагонів у публічній акціонерної компанії “Укрзалізниця”.

За словами гендиректора меткомбінату, на прохання надати підприємству вагони для виконання перевезень продукції, в “Укрзалізниці” відповідають, що “вагонів в принципі немає”.

За даними “Укрзалізниці”, в 2017 році компанія планує закупити майже 9 тис. вантажних вагонів, що на 36,4% більше раніше заявлених планів з придбання 6,6 тис. одиниць вантажного парку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Міністр інфраструктури обіцяє звільнити чиновників, винних у дефіциті вантажних вагонів» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua