ЄС вирішив виділити додатково € 4 млн гуманітарної допомоги


ЄС вирішив виділити додатково € 4 млн гуманітарної допомоги

Європейський Союз прийняв рішення додатково виділити 4 млн євро гуманітарної допомоги громадянам, постраждалим в результаті конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби представництва ЄС в Україні.

“Європейська комісія виділила 4 мільйони євро додаткової негайної допомоги, реагуючи на термінові гуманітарні потреби на сході України. Це збільшує загальний обсяг гуманітарної допомоги, яку ЄС надав в 2016 році у відповідь на кризу, в 26,4 млн євро”, – йдеться в ньому .

Згідно з повідомленням, підтримка з боку ЄС надаватиметься через партнерські гуманітарні організації, які надають гуманітарну допомогу найбільш незахищеним людям на сході України.

Зокрема, мова йде про продукти харчування, воді, надання притулку, психосоціальної підтримки та іншої термінової допомоги, в тому числі вугілля для опалення.

Відзначається, що особливий акцент буде зроблений на захисті населення, а також на доступ до медичних послуг, мобільним клінікам, життєво важливим медикаментів і спеціалізованому медичному обслуговуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua