Президент закликав литовський бізнес інвестувати в Україну


Президент закликав литовський бізнес інвестувати в Україну

Президент України Петро Порошенко закликав литовський бізнес активно інвестувати в Україну, оскільки саме зараз настав найбільш підходящий для цього час.

«Зараз саме час інвестувати, – сказав Порошенко. – Як ми називаємо президента Грібаускайте (президента Литви Далю Грібайскайте) «наша Даля», так і кожного литовського інвестора ми називаємо «нашим інвестором».

Він нагадав, що за два роки Україна досягла значних результатів у встановленні макроекономічної стабільності, формування антикорупційних інституцій, дерегуляції і децентралізації влади.

«Ми відновили економічне зростання. Україна з 2015 року не купує російський газ, – сказав Порошенко. – Ніхто не вірив, що нам вдасться провести Конституційну реформу, ми провели реформу державної служби, проведена дерегуляція. Скасовано 368 регуляторних актів, частина з яких ведуть свою історію з 1925 року. Це папери, які нікому не потрібні. Зараз створюється електронний кабінет платника податків, створюються центри надання адміністративних послуг».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Президент закликав литовський бізнес інвестувати в Україну» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua